elektronický vrátný a videovrátný systém ALCADnejlepší způsob jak přivítat své přátelé

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

široké možnosti instalace a rozšíření

možnosti instalace
Široké příslušenství komponentů umožňuje realizovat instalaci vstupního panelu různými způsoby, a to s ohledem na možnosti umístění a estetické požadavky klienta. Instalaci lze realizovat zápustně či nástěnné, i s možností použití povětrnostní stříšky chránící před přímým dopadem vody. Možné také použít okrasné rámy, které mohou zakrýt prostor kolem vstupního panelu a mít tak dokonalý vstup do domu.

možnosti rozšíření
Systémy ALCAD jsou koncipovány tak, aby bylo možné systém rozšířit o další účastnické jednotky nebo o přídavné funkce jako přístupový systém s bezkontaktními elektronickými klíči, monitorování prostoru přídavnou kamerou, dálkové ovládání osvětlení, dálkové otevření druhých vstupních dveří či vjezdové brány. Požadavky mohou být různorodé,  kdy kvalitní konzultace jsou základem úspěšné implementace systému.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.